Srdce dětem

Za rok 2017 je krásný výsledek.
25 000 000 Kč pro pomoc dětem. Děkujeme!

Společně se nám to povedlo! Výsledek sbírky SrdceDetem za rok 2017 je rekordních a neuvěřitelných 25 000 000 Kč.

Tento nádherný dárek převzaly zástupkyně naší nadace v sobotu 9. 12. v rámci koncertu Rádio srdcem na Staroměstském náměstí.

Děkujeme všem zákazníkům, všem zaměstnancům i vedení společnosti Lidl Česká republika, jsme nesmírně vděčni za jejich pomoc a přízeň a jsme velice šťastni, že budeme moci pomáhat dětem opět celý rok 2018!

Díky vám všem můžeme plno dětem zakoupit rehabilitační a zdravotní pomůcky, invalidní vozíčky, zdravotní kočárky, zdravotnický materiál, speciální výživu, rehabilitační pobyty a plno dalšího k usnadnění jejich nezbytné celodenní péče, kterou si jejich stav vyžaduje. Komu, díky vám, pomáháme najdete zde #KonkretniPomoc.

Již sedm let spolupracuje Život dětem s obchodním řetězcem Lidl. Sbírka Srdce dětem probíhá vždy na konci roku ve všech prodejnách Lidl prodejem samolepek za 30 Kč. Nově je možné kupovat samolepku také online na app.srdcedetem.cz/chci-pomoci.

Za dobu spolupráce se podařilo zlepšit život již více než 1 590 nemocných dětí. Jsme skutečně nesmírně vděčni vedení společnosti, všem jejím zaměstnancům a obdivuhodně laskavým zákazníkům. Bez tohoto nádherného spojení bychom my nemohli skutečně celý rok nemocným dětem pomáhat.

Společnost Lidl již přispěla společně se svými zákazníky na vážně nemocné děti částkou 76 500 000 Kč. Velice nás těší slova Pavla Stratila, generálního ředitele a jednatele společnosti Lidl ČR: „Sbírka Srdce dětem je už pevnou součástí našich prodejen. Lidé se na to těší, lidé rádi nabízejí tu příležitost přispět do sbírky, takže vaše sbírka je už součástí naší firmy“.

Sbírka pomáhá dětem s vážným onemocněním, jako je spinální svalová atrofie a dystrofie, dětská mozková obrna, cystická fibróza, mukopolysacharidóza, autismus, EB - tzv. nemoc motýlích křídel, dětem s kombinovaným a onkologickým onemocněním.

Získané finanční prostředky putují na úhradu jejich léčby, zdravotních a kompenzačních pomůcek, přístrojů a dalšího potřebného k jejich uzdravení a také ke zlepšení kvality života těchto dětí.

Pomáhat můžete stále, stačí zaslat libovolnou částkou na číslo účtu 83 29 73 39/0800, s variabilním symbolem 1234, nebo zasláním sms ve tvaru DMS mezera ZIVOTDETEM mezera 30, 60 nebo 90 na číslo 87777 (cena dárcovské SMS činí 30, 60 a 90 Kč, příjemce vaší pomoci obdrží 29, 59 nebo 89 Kč). A nebo pomocí této aplikaci si zakoupit srdíčko za jakoukoliv částku.

Děkujeme všem, kteří se do sbírky zapojili nebo zapojí a pomáhají NÁM MĚNIT DĚTSKÉ SLZY V ÚSMĚV.

Zpět Koupit samolepku O sbírce