Srdce dětem

Společně se nám povedlo získat
39 000 000 Kč pro nemocné děti.

Děkujeme zákazníkům společnosti Lidl​, kteří darovali dětem neuvěřitelných více než 37 000 000 Kč a téměř 2 000 000 Kč přidala do sbírky společnost Lidl. 

Díky vám všem můžeme nemocným dětem zakoupit rehabilitační a zdravotní pomůcky, invalidní vozíčky, zdravotní kočárky, zdravotnický materiál, speciální výživu, rehabilitační pobyty a plno dalšího k usnadnění jejich nezbytné celodenní péče, kterou si jejich stav vyžaduje. Komu, díky vám, pomáháme najdete přímo zde #KonkretniPomoc.

Díky této úžasné sbírce se podařilo zlepšit život již více jak 4 766 nemocným dětem. Jsme opravdu velmi vděčni za mimořádnou, a dnes už tradiční podporu vedení společnosti, všem skvělým zaměstnancům i laskavým zákazníkům. Bez tohoto nádherného spojení bychom nemohli každoročně pomoci tak velkému počtu nemocných dětí. Společně pomáháme dětem s vážným onemocněním jako je spinální svalová atrofie a dystrofie, dětská mozková obrna, cystická fibróza, mukopolysacharidóza, autismus, EB - tzv. nemoc motýlích křídel, dětem s kombinovaným a onkologickým onemocněním.

Pomáhat můžete i nadále. Můžete si zakoupit své virtuální srdíčko přímo zde app.srdcedetem.cz/chci-pomoci. Stojí min. 30 Kč, záleží tak na vás, jakou přesně částku pošlete. Zaplatíte kartou a nebo bankovním převodem. Samolepku pak můžete přilepit na virtuální tablo a sdílet kamarádům. Můžete také poslat jakoukoliv částku na účet číslo 83297339/0800 s variabilním symbolem 1234. A nebo zaslat dárcovskou SMS ve tvaru DMSmezeraZIVOTDETEMmezera30,60 nebo 90 na číslo 87777 (cena dárcovské SMS činí 30, 60 nebo 90 Kč, příjemce Vaší pomoci obdrží 29, 59 nebo 89 Kč). 

Děkujeme všem, kteří se do sbírky zapojili nebo zapojí a pomáhají nám MĚNIT DĚTSKÉ SLZY V ÚSMĚV! ❤️

#ZivotDetem #SrdceDetem #PomocDetem #KonkretniPomoc #Lidl #Pribeh #Aktualne #Pomoc #Srdce #Srdicko #Samolepka #Onkologie #EBD #MotyliKridla #SvalovaDystrofie #KO #Mukopolysacharidoza #Autismus #DMO #DetskaMozkovaObrna #CystickaFibroza